تعمیرات تلویزیون 3D

تعمیرتلویزیون ۳D

ارسال شده توسط

تعمیرات تخصصی تلویزیون های سه بعدی

تلویزیون یکی از دستگاه های خوب برای سرگرمی می باشد که میتوانیم اوقات فراغت خود را اب استفاده ارزان و برنامه های متنوعی که دارد به خوبی پر کنیم. در واقع تلویزیون یک دستگاه گیرنده می باشد که برنامه هایی توسط صدا و سیما پخش می شود را دریافت کرده و برای ما پخش می کند. خود دستگاه تلویزیون از گذشته تا حالا تغییرات بسیار زیادی را تجربه کرده است، در گذشته ما شاهد تلویزیون های بودیم که از نظر اندازه و حجمی بسیار بزرگ بودند و خصوصأ از مشخصه های آن ها پشت بزرگشان بود که این حالت به دلیل وجود سیستم لامپ تصویر و وجود یک بخش شیشه ای بسیار بزرگ بود که به این نوع تلویزیون ها CRT گفته می شود. 

اکثر مشکلاتی که برای این مدل تلویزیون ها  وجود داشت سوختن لامپ تصویر و خراب شدن و قطع شدن کلی تصویر بود که باید لامپ تصویر تعویض می شد. ولی با پیشرفت فناوری در زمینه الکترونیک همه چیز از جمله تلویزیون ها نیز متحول شدند و در حال حاضر شاهد تلویزیون هایی هستیم که بسیار کوچک و در عین حال بسیار پیشرفته تر و همچنین دارای تصاویر شفافی  با وضوح بالا می باشدند. به عنوان مثال تلویزیون های LCD و یا LED از جمله تلویزیون هایی هستند که در زمان حال حاضر استفاده می شود.

خب یکی از پیشرفته ترین تلویزیون هایی که در زمان حال بازار را به خود اختصاص داده است تلویزیون های سه بعدی می باشند که تصاویر ارائه شده توسط این نوع از تلویزیون ها علاوه بر کیفیت بالا و وضوع بسیار مناسب تصاویری به صورت برجسته و واقعی تر ارائه می دهند که حالت سه بعدی مانند اشیاء دنیای واقعی را به تصویر می دهد و بیننده دیگر مانند قدیم تصاویر را فقط به صورت دوبعدی و یا تصویری که فقط در دو بعد است را نمی بیند و میتواند به راحتی عمق تصویر را احساس کند.

مشکلاتی که برای تلویزیون های ۳D پیش می آید از این قرار است :

  • خرابی پنل و یا شکستگی آن (که این مورد به دلیل عدم استفاده ناصحیح کاربر است)
  • خاموش شدن خود به خودی
  • خاموش و روشن شدن خود به خودی
  • تلویزیون تصویر ندارد در حالی که صدای آن و صدای پخش برنامه ها به صورت عادی است.
  • صدای خروجی تلویزیون  قطع شده است.

مشکلاتی که در بالا به آن ها اشاره شد ازز جمله بیشترین اشکالاتی است که مراجعین و مشتریان با آن درگیر هستند.

تعمیرات تخصصی تلویزیون های سه بعدی در این مرکز انجام می شود.

تلفن های تماس : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس » لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران-میدان انقلاب-کارگر شمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-ساختمان۹۸-واحد۳
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹