تعمیرمانیتور3D

تعمیرمانیتور۳D

ارسال شده توسط

عیب یابی و تعمیرات  مانیتورهای سه بعدی 

مانیتورها از جمله دستگاه های بسیار مهم خصوصا در بخش کامپیوترها هستند که جزء دستگاه های خروجی محسوب می شوند.در کل به دستگاه هایی که  قابلیت ارائه اطلاعات را دارند کلا دستگاه خروجی گفته می شود  که در این مورد می دانید که مانیتور نتایج کارهایی را که با کامپیوتر انجام می دهیم را به ما نشان می دهد که نوعی ارائه اطلاعات است و به همین دلیل به مانیتورها دستگاه های خروجی گفته می شود. و همچنین دستگاه های ورودی هم دستگاهی است که فرمانی را به کامپیوتر ارسال کند و رایانه نیز در پاسخ به این فرمان عملی را انجام دهد در این اینجا مانیتورهایی وجود دارند و به بازار آمده اند که شما برای مثال بالا و پایین کردن یک صفحه وب نیازی ندارید از موس استفاده کنید و این مانیتورها دارای صفحه ی لمسی هستند که میتوانید کارهای مورد نیاز را انجام دهید.

اصل صحبت ما در این بخش از مانیتورهای سه بعدی بوده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.مانیتورهای سه بعد هم از شفافیت بسیار بالاتری برخوردارند و هم از نظر تصویر دهی و هم این که تصاویر را همراه  با عینک خود به صورت برجسته نمایش می دهد. در حالی که تصاویر نمایش داده شده توسط مانیتورهای معمولی به صوررت دو بعدی است. هرچند تصاویری که توسط مانیتورهای معمولی نیز ارائه می شود چنان کیفیتی دارند که تقریبا می توان عمق تصویر را به خوبی احساس کرد.

ساختار صفحه نمایش های سه بعدی به این صورت است که هر صحنه را در دو تصویر متفاوت یکی برای چشم راست و دیگری برای چشم چپ به نمایش در می آورد در واقع این دو تصویر یکی هستند ولی با کمی زاویه نسبت به راست و چپ جابه جا شده اند که به هنگام پخش ذهن آنها را دریافت کرده کرده و به صورت سه بعدی میبینیم. وقتی بدون عینک مخصوص این تصاویر را می بینیم تصاویر بهم ریخته است و اصلا وضوح خوبی ندارد گویی دو تصویره شده است. اما با زدن عینک های مخصوصنوری که از تصاویر به سمت عینک می آیند هم جهت شده و ما تصویر واضح و سه بعدی و عمق دار می بینیم.

شرکت های مختلفی امروزه اقدام به تولید اینگونه مانیتورها با تکنولوژی ۳D کرده اند چرا که جذابیت بصری فوق العاده ای را برای بیننده ایجاد می کند و تجربه بسیار لذت بخشی را فراهم می آورد و این فرصت را ایجاد می کند که بتوانید دنیای مجازی رو به صورت واقعی لمس کنید!. بنابراین شرکت ها برای تولید آن نیز برای داشتن کیفیتی هر چه بالاتر به رقابت با یکدیگر می پردازند. یکی از این شرکت های شناخته شده را می توان ایسوس نامید که بسیار برای کاربران آشناست.

مشکلات یا خرابی هایی که برای اینگونه مانیتور ها به وجود می آید را می توان گفت مشابه با دیگر مانیتور ها می باشد چرا که پایه کار یکسان است. مشکلاتی مربوط به نداشتن صدا یا تصویر، کار نکردن پورت ها، مشکلات مربوط به پنل صفحه نمایش که مثلا وجود خطوطی روی آن، مشکلات مربوط به پاور و… . 

در صورتی که مانیور ایسوس ۳D شما با اختلالی در کارکرد خود مواجه شد می توانید با مراجعه به مرکز مجمتع ملی پایتخت زیر نظر متخصصین مجرب در این زمینه در اسرع وقت نسبت عیب یابی و رفع و تعمیر مشکل مانیتور خود بپردازید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس » لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران-میدان انقلاب-کارگر شمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-ساختمان۹۸-واحد۳
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹